Олійки та їх різновиди
- Maslo Daria
- 9 квіт.
- Читати 2 хв
Олійки. Варіанти створення. Різновид рослин і вплив на наш організм.
Все починається з природи. Зародки сили доступні і безмежні. І тільки ми несемо відповідальність за те, чи шкодимо навколишньому середовищу. Чи даємо можливість собі жити в умовах біо динаміки. При умові бережного і турботливого ставлення до рослин, розуміння циклів і дотримання вчасного збору та заготівлі їх, ми можемо якісно використовувати природні ресурси.
Дуже важливим є те, де проростає рослина, на якій землі, в якій країні і в який час ми дозволимо собі її взяти. Від цього залежить, наскільки ми можемо зафіксувати її розквіт в пляшечці. Ця суміш може бути ліками, а може й не бути. Тут відповідальність на нас. Тому питання: як росла рослина, коли ми її зірвали, як подбали про сушку і як зберігаємо, стають важливими для визначення якості кінцевого продукту. Олійки виготовляють з лікарських рослин. Для кожної терапевтичної цілі використовують різну частину рослини.
Види олійок
Олійки мацерати -
настої рослин на базовій олійці (оливка, жожоба, мигдальна і тд). Рослина, зʼєднуючись з базовою олійкою (від 21-40 днів )розкриває свої корисні властивості, залишає в жирній основі свої біологічно активні речовини. Змішуючись з властивостями базової олійки, ми отримуємо продукт, наповнений вітамінами і силами природи. Така суміш дає безпечний варіант користування олійкою, так як не має активного ефіру і при нанесенні на шкіру, не викличе подразнення ( окрім особистого неперенесення рослини).
Ефірні олійки
Це леткі, з характерним сильним запахом і смаком, маслоподібні рідини. Це аромат рослини, який спеціальним способом (гідро дистиляція, перегонка з водяною парою, гідро дифузія та ін.) механічно відбирає ефірну частину від інших частин рослини. Ця димка – є унікальною в складі рослини речовиною, яка має зазвичай декілька тонів запаху і відрізняється цим від інших видів рослин. Є аромати, які притягують тварин, є які відлякують. Кожна рослина на планеті має своє значення. І, цікаво, що ми дуже по – різному реагуємо на аромати. Тобто, одна пляшечка з ефірними рослинами може бути сприйнята абсолютно протилежними відгуками. І це не просто так. Справа в тому, що аромат через нюх потрапляє в лімбичну систему, яка відповідає за пам’ять, емоції, відчуття. І цей аромат може викликати цілий асоціативний ряд. І це відбудеться так швидко, що людина просто може сказати : « це супер, мені подобається!» або навпаки. Якщо почати розпаковувати ці емоції, можна відстежити, звідки почалась симпатія і з чим вона пов’язана. Коли аромат викликає зовсім іншу реакцію, це означає, що ця рослина є тригером для сприйняття. І вже терапевт з людиною домовляються про шляхи вирішення задачі.
Тобто, ефірні олійки можна використовувати як діагностичний метод в травма терапії. Тому що рослина не тільки «знаходить» болюче місце, а ще й надає сили для вирішення питання.
Терапевт Масло Дар’я
Kommentare